Miejskie Przedszkole Publiczne nr 8 Bajeczka w Starogardzie Gdańskim Strona informacyjna

Miejskie Przedszkole Publiczne nr 8. Cele i zadania przedszkola. Dni adaptacyjne dla . W dniach 24.08.2015 r. poniedziałek oraz 25.08.2015 r. wtorek w godz. 9.30 11.30 odbęd. Zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie organizacyjne dotyczące nowego roku szkolnego 20152016. Lipiec i sierpień w . Informujemy że przedszkole w miesiącu lipcu będzie nieczynne. W tym czasie dyżur pełnić będzie Prz. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział, miłą serdeczną atmosferę i uśmiech, oraz zaang.

OVERVIEW

The web page bajeczka-przedszkole.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have examined nineteen pages inside the web site bajeczka-przedszkole.pl and found three websites associating themselves with bajeczka-przedszkole.pl.

BAJECZKA-PRZEDSZKOLE.PL TRAFFIC

The web page bajeczka-przedszkole.pl is seeing diverging levels of traffic all through the year.
Traffic for bajeczka-przedszkole.pl

Traffic ranking (by month) for bajeczka-przedszkole.pl

Traffic ranking by day of the week for bajeczka-przedszkole.pl

WHAT DOES BAJECZKA-PRZEDSZKOLE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of bajeczka-przedszkole.pl Mobile Screenshot of bajeczka-przedszkole.pl Tablet Screenshot of bajeczka-przedszkole.pl

BAJECZKA-PRZEDSZKOLE.PL SERVER

Our parsers found that a single page on bajeczka-przedszkole.pl took two thousand one hundred and twenty-five milliseconds to come up. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider bajeczka-przedszkole.pl not secure.
89.146.221.168

SERVER OS AND ENCODING

We caught that bajeczka-przedszkole.pl is utilizing the Apache/2.2.22 operating system.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page has the following on the web page, "Zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie organizacyjne dotyczące nowego roku szkolnego 20152016." We saw that the web site also said " Lipiec i sierpień w ." It also said " Informujemy że przedszkole w miesiącu lipcu będzie nieczynne. W tym czasie dyżur pełnić będzie Prz. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział, miłą serdeczną atmosferę i uśmiech, oraz zaang."

SEEK SUBSEQUENT BUSINESSES

Publiczne Przedszkole nr 3 - BIP

Drukuj Publiczne Przedszkole nr 3. Konwertuj Publiczne Przedszkole nr 3 do. PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA NR 3 w RADOMSKU. Ul Sierakowskiego 19 97-500 Radomsko tel.

Strona Główna EDU GPNT - Przedszkole

W każdą sobotę odbywają się zabawy pod innym tematem. Zajęcia odbywają się o godz.

Przedszkole nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku - Płońsk - 6847

Publiczne Przedszkole nr 4 - Piła - 15979

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4

Na stronie Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Nr 4 w Gdańsku. Zmiana godzin pracy Poradnii w długim weekendzie.